Rammstein, Limp Bizkit, Bullet For My Valentine i polska grupa OCN wystąpią w ramach Capital Of Rock 2016 we Wrocławiu. Festiwal odbędzie się 27 sierpnia.


Capital Of Rock 2016 we Wrocławiu, 27 sierpnia 2016 r., Stadion Miejski. Bilety: od 179 PLN


W ramach tej imprezy na wrocławskim Stadionie Miejskim wystąpią Rammstein, Limp Bizkit, Bullet For My Valentine i polska grupa OCN. Rammstein to niemiecki zespół, tworzący muzykę metalową z domieszką elektroniki. Limp Bizkit to ikona lat 90. Grupa powstała w 1994 roku, gra muzykę z pogranicza gatunków rapcore i nu metal.Capital of Rock odbędzie się 27 sierpnia 2016. Oprócz Rammsteina i Limp Bizkit zagrają walijski zespół Bullet For My Valentine, prezentujący muzykę z gatunku metalcore oraz polski OCN. Bilety w cenach od 179 zł trafią do sprzedaży 5 kwietnia o godzinie 10:00 i będą dostępne w sieci sprzedaży Eventim.

Capital Of Rock będzie kolejnym - po koncertach Davida Gilmoura oraz zespołów Iron Maiden i Anthrax – dużymi wydarzeniem muzycznym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016.
Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncertyJeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Koncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!