Specjalne pomieszczenie do hodowania marihuany, urządzone w wykopie pod ziemią, odkryli policjanci na posesji 27-latka z Chodla (pow. opolski). Zatrzymany miał w domu 14 krzaków konopii, 18 gram marihuany i sprzęt do pielęgnacji roślin.

Policjanci złożyli 27-latkowi nieoczekiwaną „wizytę” w czwartek po południu. Mundurowi podejrzewali, że uprawia on konopie. Gdy już dotarli na miejsce, i zajrzeli przez okno, zobaczyli jak podejrzany próbował spalić marihuanę w domowym piecu.

Mundurowi dobijali się do domu 27-latka, aż ten w końcu ich wpuścił. W piecu znaleźli nadpalone szczątki roślin. W mieszkaniu znajdowały się też waga i woreczki strunowe. Policjanci przeszukali następnie posesję 27-latka, gdzie, w jednym z pomieszczeń gospodarczych ich uwagę zwrócił duży regał stojący na płycie. Po przestawieniu mebli okazało się, że zakrywały one właz do wykopanego w ziemi pomieszczenia specjalnie przygotowanego do uprawy konopii indyjskiej.

Policjanci zabezpieczyli 14 roślin, 18 gram nadpalonej w kominku marihuany oraz sprzęt, który miał pomagać w pielęgnacji roślin. 27-latek został zatrzymany. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!