Czy autobus, którym Wasza pociecha rusza na ferie ma ważne ubezpieczenie i aktualny przegląd? Możecie się tego dowiedzieć w bardzo prosty sposób dzięki uruchomionej przez ministerstwo stronie www.bezpiecznyautobus.gov.pl.

By skorzystać z usługi MSWiA na stronie www.bezpiecznyautobus.gov.pl wystarczy podać numer rejestracyjny autobusu. Dzięki temu zdobędziemy podstawowe informacje o pojeździe, czyli to czy nie jest on wyrejestrowany, wycofany z ruchu czy kradziony, ale też czy ma aktualne ubezpieczenie i badania techniczne. Sprawdzimy też jaką masę ma pojazd i ile osób może nim podróżować.

Jeśli mimo tego mamy wątpliwości co do stanu pojazdu bądź osoby kierującego, możemy poprosić o dodatkową kontrolę - policję lub Inspekcję Transportu Drogowego.Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!