W Los Angeles po raz 58. odbyła się ceremonia rozdania "muzycznych Oscarów", czyli nagród Grammy. Najjaśniejszą gwiazdą tego święta była Taylor Swift, która zapisała się wczoraj w historii muzyki, a Lady Gaga uczciła zmarłego niedawno Dawida Bowiego. Zobaczcie galerię zdjęć z czerwonego dywanu!

Najlepszą piosenką roku wybrano „Thinking out loud” Brytyjczyka Eda Sheerana, który otrzymał także nagrodę za najlepszy solowy występ 2015 roku. My do teraz pamiętamy jego spektakularny koncert w Warszawie:

Koncert Eda Sheerana w Warszawie [ZDJĘCIA]

Największą triumfatorką wczorajszej gali była bez wątpienia Taylor Swift. Piosenkarka została nagrodzona za album "1989". - Zwracam się do wszystkich młodych kobiet. Na waszej drodze pojawi się wiele osób, które będą chciały uniemożliwić lub umniejszyć wasz sukces, a także przypisać sobie to, co same osiągnęłyście. Nie dajcie się im pokonać – powiedziała Swift ze sceny, podczas odbioru statuetki.

Tym samym Swift przeszła do historii muzyki, bowiem jeszcze żadna kobieta przed nią nie odebrała dwukrotnie nagrody za najlepszy album rok po roku.

Gwiazdą wieczoru był także raper Kendrick Lamar. Artysta zgarnął aż 5 statuetek. Natomiast swoją pierwszą nagrodę Grammy odebrał Justin Bieber.

Podczas gali uhonorowano pamięć zmarłego w styczniu Davida Bowiego. Piosenki artysty wykonała Lady Gaga.Na imprezie spotkały się największe gwiazdy muzyki. Zobaczcie ich stylizacje z czerwonego dywanu.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!