W sobotę o godz. 10 startują XVI Targi Motoryzacyjne Autosalon 2010. Przez dwa dni w Centrum Targowo-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Lubelskich miłośnicy motoryzacji i osoby poszukujące samochodu dla siebie będą mogli zapoznać się z ofertą blisko czterdziestu wystawców.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jak zauważa Paweł Puchacz, koordynator lubelskich Targów Motoryzacyjnych Autosalon, impreza jest jedyną okazją dla mieszkańców regionu, aby w jednym czasie i miejscu zobaczyć dużą liczbę modeli samochodów różnych producentów, w tym motoryzacyjne nowości.

Wśród samochodowych premier i prapremier 2010 roku, które będą prezentowane na targach, są m.in. nissan NV200, skoda superb combi, toyota auris 2010 i nowy citroen C3. Po raz pierwszy w Lublinie zostanie zaprezentowany nissan GT-R.

Targom towarzyszyć będą obchody 60-lecia Polskiego Związku Motorowego w woj. lubelskim. W rajdowym parku serwisowym, przygotowanym przez spółkę Tedex Production, zostanie zaprezentowany N-grupowy samochód rajdowy.

Tradycyjnie głosami zwiedzających zostanie rozstrzygnięty konkurs na "Hit Autosalonu".

XVI Targi Motoryzacyjne Autosalon 2010 potrwają do niedzieli. Impreza jest otwarta dla zwiedzających od godz. 10 do 18. Bilet normalny kosztuje8 zł, ulgowy - 6 złotych.

Targi to nie tylko nowe modele aut

Coś dla miłośników jazdy w terenie. Na targach Autosalon 2010 będzie można zobaczyć również auta terenowe, dostawcze i ciężarowe. Pojawią się także skutery i quady.

Bogata tematyka. Zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się z propozycjami firm oferujących m.in. akcesoria, kosmetykę samochodową, ubezpieczenia i instalacje LPG i CNG.

Imprezy towarzyszące. W ramach obchodów 60-lecia lubelskiego PZM odbędą się m.in. spotkania z mistrzami sportów motorowych, wystawy samochodów i motocykli zabytkowych, pokazy udzielania pierwszej pomocy.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!