Horoskop dla Ciebie na cały tydzień Horoskop dla Ciebie na cały tydzień

Horoskop dla Ciebie na cały tydzień

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Horoskop dla Ciebie na cały tydzień. Miła niespodzianka w połowie tygodnia. Dzięki niej zwolnisz nieco tempo życia i zrozumiesz, że czasami warto zrobić też coś dla siebie. Ale Twoi bliscy na tym nie ucierpią.

Horoskop dla Ciebie na cały tydzień
WODNIK 21.01 - 20.02 Najwyższy czas zapanować nad chaosem, który ostatnio delikatnie wkradł się do Twojego życia. Okazja ku temu nadarzy się już na początku przyszłego tygodnia.

RYBY 21.02 - 20.03 Zacieśnisz relacje z osobą, z którą do tej pory łączyło Cię tylko poranne „dzień dobry”. Ta znajomość może zaowocować także w sferze finansów. Ale zachowaj ostrożność.

BARAN 21.03 - 20.04 Na początku tygodnia życie wymusi na Tobie działanie „w trybie awaryjnym”, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Światło dzienne ujrzą Twoje nieodkryte talenty.

BYK 21.04 - 21.05 Miła niespodzianka w połowie tygodnia. Dzięki niej zwolnisz nieco tempo życia i zrozumiesz, że czasami warto zrobić też coś dla siebie. Ale Twoi bliscy na tym nie ucierpią.

BLIŹNIĘTA 22.05 - 21.06 Mogą się ujawnić kamuflowane dotychczas konflikty. Robienie dobrej miny do złej gry wreszcie trzeba przerwać. Dzięki temu atmosfera wokół Ciebie znacznie się oczyści.

RAK 22.06 - 22.07 Miej się na baczności, bo Twoje pasje i zainteresowania mogą pochłonąć Cię tak bardzo, że zaczniesz zaniedbywać najbliższych. W tej materii także potrzebny jest umiar.

LEW 23.07 - 22.08 Odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Pod koniec przyszłego tygodnia nadarzy się okazja, aby przekonać się, że potrafisz być duszą towarzystwa.

PANNA 23.08 - 22.09 Wiosna zacznie powoli pukać także do Twoich drzwi. Jak z Twoją gotowością na jej powitanie? Najwyższa pora zadbać o sylwetkę i zmienić „zimowe” nawyki żywieniowe.

WAGA 23.09 - 23.10 Niepokój, który towarzyszy Ci od dłuższego czasu prawdopodobnie uda się załagodzić. Przyczyni się do tego informacja, którą otrzymasz na początku przyszłego tygodnia.

SKORPION 24.10 - 22.11 Więcej uwagi poświęć swojemu życiu rodzinnemu. Drobne upominki oraz czas poświęcony bliskim będzie najlepszą formą zacieśniania więzi.

STRZELEC 23.11 - 21.12 Przygotuj sporo siły, aby przeforsować swój pomysł . Stanie przeciwko Tobie mocna „koalicja” przeciwników Twojej propozycji.

KOZIOROŻEC 22.12 - 20.01 Tydzień pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Cześć z nich będzie bardzo miła, a niektóre przyprawią Cię o mały ból głowy.

Wróżby

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!