(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Imieniny 15 marca obchodzi Ludwik i Klemens. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Imieniny 15 marca świętuje: Ludwik


Osoba o imieniu Ludwik jest szlachetna, uczuciowa, koleżeńska i towarzyska. Ma uzdolnienia organizatorskie, potrafi pokierować działalnością od samego początku. Ludwik ma dobre przygotowanie naukowe, a doświadczenie, które zdobył w pracy sprawia, że jest bardzo pożyteczny w społeczeństwie. Jest ugodowy, nie znosi konfliktów. Uwielbia przebywać na łonie przyrody, lubi podróże i smaczne potrawy. Wzorowo prowadzi rodzinę, uczy dzieci jak być patriotą, a także szacunku do tradycji i starszych ludzi.

Imieniny 15 marca świętuje: Klemens


Klemens to mężczyzna stateczny, dobry i uczciwy. Chętnie służy radą i pomocą swoim bliskim i sąsiadom. Dba o rodzinę, żonę i dzieci. Dobrze zna naturę ludzką, sporo czasu poświęca sprawom publicznym. Spokojny, cichy i życzliwy. Uwielbia przyrodę. Wygląd zewnętrzny, ubiór czy uczesanie są dla niego raczej mało istotne. Klemens sprawdza się w roli przywódcy duchowego lub kierownika grupy środowiskowej.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!