Imieniny 16 lutego obchodzi: Danuta i Julianna Imieniny 16 lutego obchodzi: Danuta i Julianna

Imieniny 16 lutego obchodzi: Danuta i Julianna (© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Imieniny 16 lutego obchodzi Danuta i Julianna. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Imieniny 16 lutego świętuje: Danuta


Osoba o tym imieniu jest wrażliwa, pracowita, posiada duża kulturę osobistą. Wiele czyta i studiuje. Ma dużo energii i temperamentu. Nie przywiązuje uwagi do małżeństwa i domowego ogniska. Lubi atrakcje miłosne. Często bywa niepewna siebie niepewna siebie i pełna wahań nastroju. Stale potrzebuje zapewnień, że wszystko będzie dobrze.

Imieniny 16 lutego świętuje: Julianna


Julianna jest osobą zwariowaną i niezwykle aktywną. Energia ją po prostu rozpiera. Czasem wpada na szalone pomysły, które próbuje na poważnie realizować. Bardzo ceni sobie przyjaźń, wierność i godność. Bardzo ciężko znosi zdradę czy porzucenie, ponieważ jest wrażliwa na porażki, szczególnie w sprawach sercowych.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!