(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Imieniny 24 marca obchodzi Marek i Gabriel. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Imieniny 24 marca świętuje: Marek


Marek to mężczyzna spokojny, skryty, lojalny i bardzo pracowity. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i wyjść cało z każdej opresji, dzięki swojej pewności siebie. Posiada indywidualność twórczą, lubi sztuki piękne, ma szansę odnieść sukces literacki. Marek lubi wolność myśli i działania, nie cierpi, gdy ktoś narzuca mu swoje plany. Uwielbia przyrodę, smaczne potrawy, modne ubiory oraz wygody. Jest dobrym mężem, znakomitym ojcem oraz szanowanym obywatelem.

Imieniny 24 marca świętuje: Gabriel


Gabriel to osoba szlachetna, uczciwa i dobra. Jest bardzo towarzyski, przyjazny, lubi pomagać innym. Gabriel jest żądny władzy, może być dobrym przywódcą narodu lub wielkim społecznikiem. Jest on osobą zdolną, bardzo pomysłową i zaradną. Lubi dalekie podróże, jest uzdolniony artystycznie. Dobry gospodarz w domu i wspaniały ojciec, jest jednak przeciętny w roli męża. Ma wiele znajomości.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!