(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Imieniny 25 lutego obchodzi Wiktor i Cezary. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Imieniny 25 lutego świętuje: Wiktor


Wiktor ma konserwatywne przekonania, jest towarzyski, chętnie pomaga innym i udziela rad. Bardzo oddany bliskim i znajomym, ceni przyjaźń i towarzystwo. Lubi podróże. Jest to człowiek szczery, sprawiedliwy i mówiący prawdy. Czasami jest przekorny i lubi przekomarzać się z innymi. Szlachetny jako mąż i wzorowy jako ojciec. Kocha swoich rodziców i tradycję.

Imieniny 25 lutego świętuje: Cezary


Osoba o tym imieniu jest pracowita, lubi pogłębiać wiedzę i ciągle się doskonali. Osiąga szybko sukces, dorabia się. Jest człowiekiem ambitnym i przedsiębiorczym. Jest stały w miłości. Troszczy się o edukację swoich dzieci. Poza tym jest nerwowy, impulsywny, ambitny i przedsiębiorczy.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!