Kanapeczki z łososiem w kształcie statuetek, ekskluzywne drinki w kształcie jajka no i... złote koperty, które będziemy oglądać na ekskluzywnej 88. Gali rozdania Oscarów 2016 na zakończenie lutego. Te przedmioty udostępniono dziennikarzom i fotoreporterom, aby mogli uchylić rąbka tajemnicy. Sprawdźcie, jak wyglądają przygotowania do najsłynniejszego wydarzenia filmowego na świecie!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tymczasem zamieszanie wokół Oscarów nie omija Polski. Czy gwiazdy kibicują Leonardo DiCaprio w tegorocznej walce o Oscara? Sprawdźcie:


Źrodło: Agencja TVN/x-news


Paulina Krupińska przyznała, że od czasu porodu była tylko raz w kinie, dzięki uprzejmości rodziców, którzy w tym czasie zajęli się jej córeczką. Miss Polonia 2012 wybrała się na najnowszy film Quentina Tarantino. - Słyszałam, że rola DiCaprio jest wyśmienita. Chciałabym żeby dostał Oscara - powiedziała Krupińska. Swój zachwyt nad aktorem wyraziła również Magda Gessler oraz Karolina Gilon. - Jestem w nim wiecznie zakochana - powiedziała restauratorka.

Zobacz też: Oscary 2016 - gdzie oglądać na żywo? Kiedy rozdanie złotych statuetek?


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!