Pierwszego dnia długiego majowego weekendu na terenie Lubelszczyzny doszło do czterech wypadków, w których śmierć poniosła jedna osoba a 4 zostały ranne.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W miejscowości Nowa Wieś (powiat zamojski) 12-latek wyjeżdżając rowerem z terenu posesji na jezdnię, zderzył się z samochodem toyota. Chłopiec poniósł śmierć na miejscu. 30-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego, kierowca toyoty, był trzeźwy.

Do kolejnego wypadku z udziałem osoby nieletniej doszło na ul. Piekarskiej w Tomaszowie Lubelskim. Kierująca samochodem, 35-letnia mieszkanka gminy Jarczów podczas zawracania na skrzyżowaniu wjechała na chodnik i potrąciła 3-letnie dziecko. Następnie wjechała w znak drogowy, ogrodzenie i budkę z warzywami. Chłopiec ze stłuczeniem głowy oraz otarciem naskórka trafił do szpitala. Kobieta była trzeźwa.

Z kolei pijany 22-latek z Lubartowa przewrócił się na motorowerze. Nie miał kasku. Z obrażeniami głowy oraz otarciami naskórka trafił do szpitala. Miał 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Także pijany 25-letni mieszkaniec gminy Spiczyn (powiat łęczyński) kierując osobową, hondą stracił panowanie nad samochodem i dachował. On i 16-letn9oi pasażer trafili do szpitala. 25-latek miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!