Motor stworzony we współpracy z wokalistą zespołu Behemoth oraz pierwszy na świecie wytatuowany jednoślad - takie cacka można było zobaczyć w ten weekend podczas wystawy Moto EXPO 2016.

Coś dla fanów tatuażu i black metalu
Nazwa jest nieprzypadkowa. Ten stalowy gigant nie tylko swoim bezkompromisowym wyglądem nawiązuje do ikony rodzimej sceny black metalowej. Motor powstał we współpracy z Adamem „Nergalem” Darskim, wokalistą i założycielem Behemotha. Maszyna jest dziełem Game Over Cycles, zajmującej się tworzeniem wyjątkowych, dopasowanych do potrzeb klientów jednośladów. Ich drugi projekt, również zaprezentowany podczas Moto EXPO to Cheyenne Bike The Recidivist, pierwszy na świecie wytatuowany motor. Jego siedzenie i skórzane elementy (w tym opony) zdobią prawdziwe tatuaże.

Dla fanów dwóch kółek
Moto EXPO to doroczna impreza zbierająca fanów jednośladów z całej Polski – zarówno miłośników motorów, jak i skuterów. Podczas trzech dni wystawowych obejrzeć można najciekawsze dostępne na rynku konstrukcje, poznać największych producentów i ich nowości, oraz wziąć udział w wielu pobocznych wydarzeniach organizowanych w ramach imprezy. Tegoroczna wystawa potrwa do niedzieli.Źródło: TVN24/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!