W sieci pojawiły się zdjęcia z najnowszej sesji "Swimsuit Issue", czyli znanej serii magazynu "Sports Illustrated", który co roku tworzy galerię skąpo ubranych sportsmenek pozujących przed aparatem. W tym roku autorzy galerii poszli o krok dalej, fotografując trzy gwiazdy sportu zupełnie bez ubrań!

W sesji wzięły udział Karolina Woźniacka (duńska tenisistka polskiego pochodzenia, były numer jeden kobiecego tenisa), Lindey Vonn (narciarka, dwukrotna mistrzyni olimpijska) oraz Ronda Rousey (zawodniczka sportów walki, do niedawna uważana za najlepszą w historii w swojej dyscyplinie).

Wspomniane sportsmenki stanęły przed aparatem ubrane jedynie w... farbę. Wykonany na ich ciele body painting z daleka wygląda jak tradycyjny strój kąpielowi, ale tak naprawdę panie pozują do zdjęć kompletnie nago.

Dla Woźniackiej jest to już drugi występ w sesji "Swimsuit Issue", jednak przy poprzedniej okazji na jej ciele znalazł się prawdziwy strój na plażę.


Zobaczcie też: Tylko u nas! Diablo zdradza kulisy szatni i oprowadza po sali treningowej


Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gdanszczanin (gość)

Dlaczego reklamujecie te DUNKE ! -Caroline Wozniazki,czy nie lepiej te "ISIE"?-podobno Polka a brzydka nie jest.

poznaaniak (gość)

Szanowna redakcjo - czyżbyście zaczynali konkurować z pudelkiem.
Nie macie tematów to wyjdźcie w teren bo w poznaniu i okolicy naprawdę dużo się dzieje