Polska reprezentacja, niezależnie od tego, gdzie i z kim gra, może zawsze liczyć na wsparcie kibiców. W środę, 23 marca, w Poznaniu na stadionie przy ul. Bułgarskiej rozegrany został mecz towarzyski Polska - Serbia. Tu znajdziecie zdjęcia kibiców, którzy wspierali biało-czerownych. Po meczu szukajcie się na fotkach!

Kibice na meczu Polska-Serbia. Tak wspieraliśmy reprezentację!Podopieczni Adama Nawałki nie zawiedli i ograli Serbię 1:0. Autorem jedynej bramki w meczu był Jakub Błaszczykowski. Kibice jak zwykle pokazali, na co ich stać, i zapełnili stadion przy ul. Bułgarskiej po brzegi, głośno dopingując biało-czerwonych.

W kolejnym meczu towarzyskim reprezentacja Polski zagra z Finlandią we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się 26 marca, czyli w Wielką Sobotę.

Zobacz też: Polska - Serbia. Biało-czerwoni zagrali w Poznaniu [ZDJĘCIA]


źródło:Agencja TVN/x-news

Zobacz także: Kibice na meczu Polska-Islandia. Zobacz, jak wspieraliśmy biało-czerwonych! [ZDJĘCIA]


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Serbowie chcieli dobrze. (gość)

Karadzic walczył z muzułmanami a teraz dostał dożywocie. Serbowie walczyli aby wygonic musli z Europy. A teraz UE ich sądzi.