Za chwilę Wielkanoc, więc warto pomyśleć o naprawdę inspirujących prezentach dla najbliższych. Może to być na przykład pakiet dietetyczny, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony dla dzieci chorych na raka!

Zakup pakietu dietetycznego może być doskonałym pomysłem na prezent dla najbliższych. Kupując program za pośrednictwem serwisu PotrafiszSchidnac.pl pomożesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę najbliższym oraz

Akcja Kilogramy spełnionych marzeń to wspólna inicjatywa serwisu PotrafiszSchudnac.pl i Fundacji Spełnionych Marzeń. U jej podstaw leży raport „Bieżące statystyki otyłości i nadwagi w Polsce”, jaki serwis PotrafiszSchudnac.pl przygotował wraz z instytutem badawczym MillwardBrown. Wynika z niego, że w 2015 roku już niemal co drugi Polak (49,88 proc.) cierpiał z powodu nadmiernej ilości zbędnych kilogramów. Akcja Kilogramy spełnionych marzeń ma na celu przekonanie rodaków, że warto zmieniać swoje życie na zdrowsze – ale nie tylko dla siebie. Co najważniejsze, ideą akcji jest bowiem połączenie odchudzania polskiego społeczeństwa z pomocą dzieciom chorym na choroby nowotworowe. Pieniądze zarobione dzięki akcji zasilą konto Fundacji. To tym ważniejsze, że według szacunków każdego roku przybywa w naszym kraju około 1400 dzieci chorych na raka.

Zobacz także: Utyłeś? Dołącz do akcji Kilogramy Spełnionych Marzeń i schudnij… przy okazji pomożesz innym

Akcję Kilogramy Spełnionych Marzeń wspiera Marcin Czerwiński. Charyzmatyczny uczestnik "Must Be The Music" i "Ekipy na swoim", idol młodego pokolenia, najbardziej wysportowany wokalista w Polsce na swoim profilu społecznościowym zachęca do przyłączenia się do akcji.

"Dzień dobry Kochani, z całego serducha wspieram akcję "Kilogramy Spełnionych Marzeń", ponieważ dzięki niej mogę połączyć swój zdrowy tryb życia wraz z pomaganiem innym! Wiecie jak wiele dzieciaczków zmaga się z nowotworami, ale dzięki tej akcji możemy im pomóc.." - napisał na swoim facebooku.

Dzień dobry Kochani, z całego serducha wspieram akcję "Kilogramy Spełnionych Marzeń", ponieważ dzięki niej mogę połączyć...

Opublikowany przez Marcin Czerwiński na 21 marca 2016


Zobacz także: http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/utyles-dolacz-do-akcji-kilogramy-spelnionych-marzen-i,3650772,art,t,id,tm.html

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Charytatywnie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!