Czasem, dla potrzeb fabuły reżyser musi zrezygnować z realizmu swojego dzieła. Oto dziesięć zachowań znanych z ekranu kinowego, których nigdy nie zobaczymy w realnym świecie. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię.


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jotgie (gość)

Dodałbym jeszcze:
Choć coraz rzadziej - jeszcze ciągle bohaterowie niektórych filmów biegną - by kogoś powiadomić - do najbliższego automatu telefonicznego nie wiedzieć dlaczego nie dzwonią z komórki (są już przecież 20 lat!
Większość numerów telefonicznych zaczyna się na 555- i często np 2332 i - może to amerykański sposób - mówią pięć pięć pięć dwa trzy trzy dwa a nie np. pięćset pięćdziesiąt pięć - dwadzieścia trzy - trzydzieści dwa

Tomek (gość)

Świetne spostrzeżenia. Całkowicie się z nimi zgadzam. Dodam tylko że najczęściej wypowiadanymi banalnymi tekstami w amerykańskich filmach są:"Boże, błogosław Amerykę", "Nic ci nie jest?" - do współbohatera filmu, który przeżył strzelaninę czy wybuch bomby i wstał o własnych siłach, lub słowa pocieszenia: "Wszystko będzie dobrze".

Więcej na temat: