Na aukcję internetową trafiła kurtka, w której Harrison Ford grał w siódmym epizodzie Gwiezdnych Wojen. Licytacja trwa do 11 kwietnia. W tej chwili (31 marca) skórzana kurtka kosztuje już 34 tys. dolarów!

Cena wywoławcza kurtki to 15 tys. dolarów. Fani Gwiezdnych Wojen zareagowali błyskawicznie i teraz jej wartość wynosi już 34 tys. dolarów! Dochód ze sprzedaży kurtki zostanie w całości przeznaczony na Centrum Poszukiwania Leku na Epilepsję, które należy do Uniwersytetu Nowojorskiego.

Harrison Ford nie bez powodu wybrał właśnie taki cel. Jego 25-letnia córka Georgia choruje na padaczkę. Córka aktora początkowo została błędnie zdiagnozowana i zalecono jej zażywanie leku na migrenę. Prawidłowa diagnoza została postawiona dopiero, kiedy Georgia była już nastolatką. Teraz córka Forda znajduje się pod opieką lekarza właśnie ze wspomnianego wyżej Centrum. Ataku padaczki nie miała już od 8 lat.

Szczęścia można spróbować w serwisie IfOnly.com.

Zobacz też:

Źródło: Cover Video/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!