Opolska policja ustala okoliczności wybuchu gazu, do którego doszło w zakładzie produkcyjnym w Łaziskach. W wyniku zdarzenia zostały naruszone konstrukcje ścian zewnętrznych i dachu.

Do wybuchu doszło w nocy ze środy na czwartek około godziny 3. Wtedy dyżurny opolskiej komendy został poinformowany o tym, że w zakładzie produkcyjnym w Łąziskach doszło do wybuchu. Uszkodzeniu uległy okna, a konstrukcja zewnętrznych ścian zakładu została naruszona.

Podczas wybuchu hala zakładu była pusta. Straty są szacowane na ok. 150 tys. złotych. Na miejscu zdarzenia policjanci z udziałem biegłego z zakresu gazownictwa i prokuratora ustalają okoliczności zdarzenia.

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  F (gość)

  Dobrze ze w nocy ponieważ w ciągu dnia pracuje tam dużo osób mieszkam obok i wiem ze jest tam dużo łatwopalnych chemikaliów i innych dziwnych substancji.

  ja (gość)

  kto pisze i redaguje te artykuly ?? ... zakładzie produkcyjnym w Łaziskach ?? Karczmiska: w zakładzie produkcyjnym wybuchł gaz. Budynek prawie runął ??