Wczoraj wieczorem policjanci złapali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do domu na terenie Kocka. Włamywacze nie zdążyli niczego wynieść. Byli pijani.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Patrolujący ulice miasta policjanci, zauważyli na jednej z posesji świeże ślady świadczące o włamaniu. Mundurowi wewnątrz budynku zobaczyli dwóch mężczyzn buszujących w ciemnościach. Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie zaskoczonych włamywaczy, dzięki czemu nie zdążyli oni ukraść przygotowanego do wyniesienia łupu - informuje Artur Marczuk z lubartowskiej policji.

Sprawcy to dwaj mieszkańcy Kocka w wieku 34 i 54 lat. Weszli do domu pod nieobecność właściciela pokonując zabezpieczenia drzwi. Obecnie trzeźwieją w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!