Popularny serial o pomysłowym bohaterze ma wrócić na ekrany. Telewizja CBS ujawniła, kto wcieli się w postać MacGyvera.

Wraz z "Drużyną A", "MacGyver" zawładnął ekranami telewizorów i sercami widzów przełomu lat 80. i 90. minionego stulecia. Tytułowy bohater, łączący cechy komandosa, agenta do zadań specjalnych i wynalazcy, był idolem wielu spośród dzisiejszych trzydziestolatków.

Wielu chciało być jak postać grana przez Richarda Deana Andersona. Jego MacGyver, za pomocą scyzoryka i rolki taśmy klejącej, potrafił wyczarować niemalże wszystko i wyjść z każdej sytuacji. Od wielu lat krążyły pogłoski o reaktywacji serialu. Jednak dopiero niedawno, telewizja CBS ujawniła szczegóły. Największym zaskoczeniem w nowych przygodach MacGyvera jest brak Andersona na ekranie.

Akcja serialu rozgrywać się będzie dziesięć lat przed wydarzeniami znanymi z lat 1985-92, dlatego 66-letni obecnie aktor nie wpisywał się w jego koncepcję. Miejsce Andersona zajmie 25-letni Lucas Till, znany m.in. z takich produkcji jak "Stoker" czy serii "X-Men". Czekacie na nowe przygody MacGyvera?

Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tyczek (gość)

Jak to sie mowi "odgrzewane kotlety" nie ma sensu robic reaktywacji,najlepszym przykładem jest sonda 2,niby koncepja programu ta sama ale bez kurka i kaminskiego to juz nie to samo