Jakiś czas temu publikowaliśmy dość długą listę smartfonów, które otrzymują już aktualizację do systemu Windows 10 Mobile. Niestety, wbrew wcześniejszym zapowiedziom Microsoftu, w przyszłości nie zostanie zaktualizowane żadne urządzenie spoza niej.

Microsoft złamał niestety słowo dane wcześniej użytkownikom nieco mniej wydajnych i niektórych mniej popularnych smartfonów z systemem Windows Phone. Okazuje się, że publikowana przez nas ostatnio lista smartfonów, które otrzymają aktualizację do Windows 10 Mobile była kompletna.
Producent wycofał się z tym samym nie tylko z wcześniejszej obietnicy dostarczenia nowej wersji systemu na smartfony Lumia z 512 MB pamięci RAM, ale także udostępnienia aktualizacji na łącznie 50% użytkowanych na całym świecie urządzeń. Informacja ta jest potwierdzona i została opublikowana przez oficjalne konto Windows Insider w serwisie Twitter.

Jeżeli posiadacie smartfony takie jak Lumia 1020, Lumia 520, Lumia 920 lub Lumia 925, skazani będziecie na starą wersję systemu Windows. Lumia 1020 i 925 nie są może najpopularniejszymi słuchawkami tego producenta, ale nie zmienia to faktu, że aktualizowane miały być niemal wszystkie smartfony z Windows Phone 8.1. Niestety, update obejmujący 50% urządzeń wygląda w tej sytuacji po prostu kiepsko.
Według statystyk opublikowanych niedawno przez AdDuplex, najczęściej używanym smartfonem z Windowsem jest Nokia Lumia 520, mająca aż 12,9% udziałów w tym rynku. Na drugim miejscu znalazła się Lumia 535 z wynikiem 11,7%. Podium zamyka Lumia 630 z 8,6% udziału.
Źródło: www.conowego.pl

Porady - Promocje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!