Czy Miss Polski 1990 miałaby szanse w tegorocznym konkursie? Oceńcie sami! Prezentujemy zdjęcia wszystkich pań, które wygrywały w konkursach Miss Polski. Zobaczcie, jak zmieniał się ideał kobiecego piękna na przestrzeni ostatnich 25 lat.


Hallo

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

misiek (gość) (monika)

Mało tego. W późniejszym etapie „związku” urządził sobie z niej worek treningowy. Bił ją za wszystko i za nic. Szkoda pięknej kobiety. Ale tak to już jest – wiele pięknych dziewczyn szuka szybkiego życia u boku twardzieli. Proszę sobie poczytać w książkach (autorstwa Masy, a także Wojciecha Sumlińskiego) jak skończyła Ewa Szymczak. Smutne to…

monika (gość)

Te z poczatka lat 90 popychaL ostro gangster pruszkowskiej mafii ps.masa opisał to w swojej książce o kobietach polskiej mafii żal tych kobiet ze dla takiego tytułu dawały każdemu s ponsorowi po kolei

BBB (gość)

Bardzo kiepskie zdjęcia i słabe światło, pamiętam, ze ogromne wrażenie zrobiła na mnie ta Aleksandra Ogłaza, ma mega elegancką urodę, piękna dziewczyna, Angelika Ogryzek też bardzo fajna zgrabna laska o ciekawej urodzie, bardzo oryginalna!
Kaudia Ungerman tez ladna.