W najbliższych dniach lublinianie mogą wziąć udział w modlitwach w intencji ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W niedzielę o godz. 19.30 przy grobach żołnierzy na cmentarzu przy ul. Lipowej nabożeństwo odprawią wspólnie abp Józef Życiński i ordynariusz prawosławnej diecezji lubelsko-chełmskiej abp Abel. Będą wspominać ofiary katastrofy lotniczej, oraz, wdzięczni za reakcję narodu rosyjskiego po tej tragedii, pomodlą się za dusze poległych w czasie II wojny światowej żołnierzy Armii Czerwonej.

W poniedziałek o godz. 18 w kościele powizytkowkim przy ul. Narutowicza 6 odprawiona zostanie msza św. za duszę zmarłego pod Smoleńskiem Andrzeja Przewoźnika, sekretarza generalnego Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Tego samego dnia, także o godz. 18, w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Gospodarczej 7 odprawiona zostanie msza św. w intencji śp. Lecha i Marii Kaczyńskich.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!