Niewiele osób w Hollywood może poszczycić się takim głosem. Morgan Freeman to nie tylko świetny aktor, ale także doskonały narrator, lektor, a od niedawna także głosowy przewodnik w nawigacji Google Waze.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Firma z Kalifornii postanowiła przychylić się do próśb swoich fanów, którzy od dawna chcieli usłyszeć głos ikony Hollywood przemawiający w ich smartfonach. Gwiazdor nie tylko poprowadzi nas do celu, ale także uprzyjemni nam czas sypiąc licznymi cytatami ze swojego najnowszego filmu London Has Fallen.

Zobacz też: Oscary 2016: papier toaletowy i operacja plastyczna dla każdego nominowanego!


Waze, obecny na rynku od 2007 roku jest jedną najchętniej wybieranych darmowych aplikacji. Freeman nie jest jedynym celebrytą, którego usłyszymy w aplikacji Waze. Na współpracę z google zdecydowali się Arnold Schwarzenegger, czy Kevin Hart.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!