(© archiwum)

Trzech kierowców straciło prawo jazdy po tym, jak ryccy policjanci złapali ich na przekraczaniu prędkości. Wszyscy pędzili ponad 100 km/h w terenie zabudowanym.

Wszyscy kierowcy zostali zatrzymani dzięki monitorowaniu punktu naniesionego na Krajową Mapę Zagrożeń w miejscowości Moszczanka. Z informacji, które posiadali policjanci wynikało, że często dochodziło tam do przekraczania prędkości.

Informacji potwierdziły się – trzej kierowcy jechali tam ponad 100 km/h. Rekordzista osiągnął 116 km/h. Mieszkaniec Warszawy, powiatu ryckiego i puławskiego stracili prawo jazdy, a za wykroczenie zostali ukarani mandatami karnymi.

Ryccy policjanci zatrzymali też prawo jazdy dwojgu mieszkańcom pow. ryckiego, którzy złamali przepisy i doprowadzili do kolizji na terenie Dęblina.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!