Trwają targi motoryzacyjne Motor Show 2016. Zobaczcie zdjęcia z największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Nie zabrakło motoryzacyjnych nowości, ale i pięknych hostess. Targi w Poznaniu potrwają do niedzieli.

Największe w Polsce targi motoryzacyjne potrwają od 31 marca do 3 kwietnia. Motor Show co roku przyciąga dziesiątki tysięcy fanów przede wszystkim czterech kółek, ale również jednośladów.

W tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawiło się 120 wystawców. Motoryzacyjne perełki zawładnęły czternastoma pawilonami i terenami między nimi. Dla odwiedzających przygotowano 4 salony tematyczne: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck.

Więcej:
*Motor Show 2016: Premiery na Press Night [ZDJĘCIA, WIDEO]
*Motor Show 2016: Święto pasjonatów motoryzacji w Poznaniu [ZDJĘCIA]Motor Show 2016: Bilety
- VIP NIGHT 01 kwietnia - 300 zł- Ekskluzywny wieczór, na który wejście jest ściśle limitowane.. Ograniczona liczba biletów dostępna tylko w przedsprzedaży.
- DNI DLA PUBLICZNOŚCI - Bilet obowiązuje w piątek, sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. 20 zł cena w kasach podczas wydarzenia, 15 zł - cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketpro, Tixer, w salonach Empik, Media Markt i Saturn.
- BILET RODZINNY - Jednorazowy. Obowiązuje w piątek, sobotę lub w niedzielę. Cena: 15 zł dla wszystkich członków rodziny (od trzech osób w górę - minimum trzy osoby, w tym dziecko do lat 13); 20 zł od osoby - jeśli na Motor Show przyjdą dwie osoby z rodziny .


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!