To już praktycznie koniec marzeń Motoru Lublin o utrzymaniu w pierwszej lidze. Lublinianie wiarę w realizację tego celu mieli już mocno zachwianą po feralnej porażce 3:4 z Wisłą Płock. Gol w 81 minucie Łukasza Matuszczyka dobił jednak lublinian. Dał on bowiem ekipie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski trzy punkty w starciu z naszą drużyną.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W pierwszej jedenastce Motoru wybiegł golkiper Dawid Dłoniak. Co prawda trener Bogusław Baniak zapowiadał po porażce z Wisłą, że Dłoniaka zmieni Łukasz Gieresz, jednak gdy emocje opadły, trener postanowił dać jeszcze jedną szansę byłemu golkiperowi GKP.

Pierwsza połowa nie przyniosła spodziewanych emocji. Motor przez początkowe dziesięć minut starał się nacierać na bramkę rywali, jednak bez skutku.

Potem gra się mocno wyrównała. Brakowało ciekawych zagrań i akcji. Drużyny walczyły głównie w środku pola, nie stwarzając zbyt atrakcyjnego widowiska.

Groźniejszy strzał na bramkę Motoru oddali miejscowi, ale dobrze w tej sytuacji spisał się Dłoniak.

W drugiej odsłonie lekką przewagę uzyskali gospodarze, ale udokumentowali ją w 81 minucie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!