Komornik nie przyszedł dzisiaj do mieszkania Elżbiety Lalki przy ul. Tymiankowej. Powstrzymał go wyrok sądu, który jednoznacznie orzekł, że nie można przeprowadzić eksmisji w momencie, kiedy Urząd Miasta nie zaproponował lokalu zastępczego. Taki będzie gotowy dopiero za miesiąc.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Czekamy na oficjalną propozycję ze strony miasta dotyczącą lokalu zastępczego. Na razie pani Elżbieta ma spokój - powiedział dzisiaj rano dziennikarzom Jarosław Niemiec z Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej, która pomaga lokatorce.

Jej mieszkanie zlicytowano w wyniku zaległości finansowych. Gospodarstwo domowe zadłużył mąż. Miasto ma przygotowany lokal, ale wymaga on remontu. Zgodnie z zapewnieniami jakie słyszeliśmy w Wydziale Spraw Mieszkaniowych, prace potrwają najdłużej miesiąc.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!