Specjalną kamerę zainstalowano na północnym skraju Puszczy Białowieskiej. Możemy spojrzeć na polanę i zobaczyć Żubry. Wielką karierę w internecie robi profil "Żubry Online". Strona Króla Puszczy podobno najbardziej oblegana jest... w czasie sesji.

Stroną zawiadują Lasy Państwowe. Zgromadziła ona już 95 tys. fanów. Najwięcej osób, pragnących podejrzeć Króla Puszczy online pojawia się w czasie matur, sesji na studiach i w pobliżu terminu ważnych egzaminów. Podobno jest to znakomity sposób na relaks.Nic nie uspokaja tak jak żubr twierdzą internauci, którzy podczas wieczornych imprez potrafią godzinami patrzeć się w transmisje z Puszczy Białowieskiej. Dla równowagi warto dodać, że część użytkowników to miłośnicy Króla Puszczy. Piękne zwierzęta stały się polskim znakiem eksportowym, dlatego część odwiedzin pochodzi zza granicy. Cały świat pokochał naszego żubra. A wy odwiedziliście już stronę z transmisją z Puszczy Białowieskiej?

Żubry możecie zobaczyć TUTAJ
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plZobaczcie też: Żyrafek z warszawskiego ZOO. Byliśmy z wizytą u gwiazdy stołecznego ogrodu


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!