Po raz drugi w ręce opolskiej policji wpadł 21-letni złodziej, który nocą wszedł do mieszkania 89-latki i zabrał jej pieniądze. Jak się okazało, mężczyzna już raz okradł mieszkającą samotnie seniorkę, i był za to karany. Teraz grozi mu do pięciu lat więzienia.

Informację o tym, że 89-latka ponownie została okradziona policjanci otrzymali w ubiegłą sobotę. Jak zeznała, ktoś wszedł nocy do jej mieszkania, żeby zabrać pieniądze. Kobieta obudziła się w środku nocy najpierw zobaczyła otwarte drzwi, a następnie uciekiniera wybiegającego mieszkania. Złodziej zabrał jej 6000 zł i 400 dolarów.

Policjanci zatrzymali odpowiedzialnego za kradzież jeszcze w dniu jej dokonania. To 21-letni mieszkaniec Józefowa, który już wcześniej był karany za włamanie i kradzież pieniędzy tej samej kobiety. O jego przyszłości rozstrzygnie sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.


POLECAMY:
->> Firma Pini Beef dostała czerwone światło. Konflikt się zaostrza
->> Rada Miasta w Puławach. Coraz bliżej budowy elektrowni (ZDJĘCIA)
->> W Galerii Nova powstanie Media Markt
->> Mecz Azotów z Vive Tauron Kielce w hali Globus (ZDJĘCIA)

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!