(© K. Ryczek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek w Opolu Lubelskim rozpoczęło działalność Biuro Porad Obywatelskich i Prawnych. Mieszkańcy powiatu mogą za darmo zasięgnąć pomocy prawnika.

Biuro mieści w przy ulicy Lubelskiej 9, naprzeciwko Starostwa Powiatowego. Porady prawne i obywatelskie udzielane są od poniedziałku do czwartku. W poniedziałki i środy w godzinach 8-13, a we wtorek i czwartki od 14-19.

Biuro Porad Obywatelskich i Prawnych utworzone zostało w związku z uczestnictwem powiatu opolskiego w realizacji projektu „Lubelskie – Obywatelskie. Program rozwoju poradnictwa obywatelskiego na Lubelszczyźnie – edycja II”, którego liderem jest Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego OIC Poland. Podobne biura utworzone zostały w powiecie janowskim, kraśnickim, bialskim, radzyńskim i parczewskim. Działać będą przez dwa najbliższe lata.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!