Oscarowych zwycięzców i wielkich przegranych tegorocznej gali poznamy już w niedzielny wieczór. Która z gwiazd opuści czerwony dywan ze statuetką? Zanim poznacie laureatki tegorocznych nagród Akademii, możecie zagłosować w naszej sondzie i oddać głos na swoją ulubioną aktorkę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Bukmacherzy przyjmujący zakłady przez oscarową nocą zgodnie twierdzą,że tegoroczna statuetka dla najlepszej aktorki przypadnie Brie Larson, grającej w filmie Pokój.

Wśród mężczyzn największą szansę na nagrodę ma Leonardo Di Caprio, nominowany za jego rolę w „Zjawie”. Nie oznacza to jednak, że prestiżowe nagrody trafią właśnie do nich. Ostateczny werdykt poznamy dopiero w niedziele w nocy, ale już dziś możecie wziąć udział w naszej sondzie i oddać głos na aktorkę, która waszym zdaniem najbardziej zasługuje na Oscara.

Chcesz oddać głos na ulubionego aktora? Zobacz też: Oscary 2016: Cranston, DiCaprio, a może Damon? Zagłosuj na swojego faworyta!

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!