Wracasz z pracy lub uczelni zły i zmęczony po ciężkim dniu. Często jedyne, o czym marzysz, to wpaść w ramiona ukochanej osoby. Niestety, nie każdy z nas ma kogoś takiego, kto zawsze będzie na posterunku. O zaspokojenie potrzeb osób samotnych postanowiła więc zadbać koreańska projektantka Eun Kyoung Lee.

Ten fotel jest naprawdę fenomenalny. Duży, przyjemny w dotyku i zawsze gotowy, żeby Cię przytulić. Na początku projektantka chciała, aby było to po prostu wygodne siedzenie, które będzie spełniało też funkcję koca na chłodne, zimowe wieczory. Ostatecznie jednak zmieniła koncepcję i postanowiła, że fotel będzie przytulać.

Free Hug Sofa, bo tak nazywa się dzieło Koreanki, składa się z miękkiego, okrągłego siedziska i długich ramion, które obejmą każdego, kto usiądzie w fotelu. Też chcielibyśmy mieć taki mebel w domu!

Zobacz też:

Zobaczcie też: Miau Cafe. Tutaj wypijesz kawę w towarzystwie ciekawskich mruczków


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!