Tak wygląda okładka pierwszego numeru Magazynu Explorer Tak wygląda okładka pierwszego numeru Magazynu Explorer

80 stron pełnych newsów ze świata nauki i techniki, rewolucyjnych odkryć i niewyjaśnionych zagadek z przeszłości. A wszystko dopełnione pięknymi ilustracjami i animacjami. To pierwszy taki miesięcznik w Polsce!

Do czytelników i internautów trafił pierwszy numer nowego magazynu popularnonaukowego Explorer. To wyjątkowy miesięcznik, który można kupić jednocześnie w kiosku i internecie.Na ponad 80 stronach Magazynu znajdziecie artykuły o niezwykłych wynalazkach, poznacie zaskakujące fakty naukowe, weźmiecie udział w fascynujących (niekiedy kontrowersyjnych) doświadczeniach. Explorer opisuje niewyjaśnione zagadki z przeszłości, rewolucyjne odkrycia oraz newsy ze świata nauki i techniki. Do tego ciekawostki naukowe, przyrodnicze i techniczne.

Nasi redakcyjni koledzy starannie przygotowali materiały. Magazyn Explorer zawiera informacje poparte rzetelną wiedzą, wynikami badań i opinią autorytetów. Informacje są pokazywane za pomocą przejrzystych, zapadających w pamięć ilustracji, grafik i zdjęć.

Magazyn Explorer można kupić w tradycyjnej formie papierowej w kioskach i salonach prasowych. Wydanie cyfrowe jest dostępne na stronie magazynexplorer.pl.

Kupując wydanie cyfrowe, otrzymasz także dostęp do PDF wydania papierowego.
Cena wydania papierowego wynosi 5,95 zł. Cena wydania cyfrowego to 5,95 zł przy płatności przelewem lub 6,15 zł przy płatności sms.


Sprawdź o czym przeczytasz w pierwszym numerze Magazynu Explorer.


Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!