SUPERHOT, tytuł w którym zaciera się linia pomiędzy rozważną taktyką a niekontrolowanym chaosem, świętuje dzisiaj swoją premierę. Stylowy, naginający czasoprzestrzeń shooter polskiej produkcji będzie dostępny dzisiaj wieczorem (około 18:00 czasu polskiego) na PC (Win/Mac/Linux) do kupienia zarówno w wersji pudełkowej jak i na platformach dystrybucji cyfrowej.

SUPERHOT to polska produkcja, na którą składa się trzydzieści miesięcy pracy i tysiące godzin spędzonych nad tworzeniem oprogramowania i projektowaniem. Od skromnych początków podczas tygodniowego gamejamu FPS, poprzez wyjątkowo udaną kampanię na Kickstarterze, aż do zdobycia mnóstwa nagród i nominacji od ekspertów sceny gamingowej. SUPERHOT jest owocem pracy niezależnego, oddanego polskiego zespołu twórców oraz tysięcy fanów gry z całego świata, którzy swoim wsparciem pomogli jej zaistnieć.W SUPERHOT nie ma pasków zdrowia czy dogodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jest tylko gracz i przeważające siły wroga. Gracze nie mają do dyspozycji wystarczająco dużego arsenału, dlatego są zmuszeni chwytać za broń poległych nieprzyjaciół, strzelać, ciąć i przedzierać się przez grad nadlatujących w zwolnionym tempie pocisków. SUPERHOT to gra, w której czas płynie tylko wraz z ruchem gracza.

Oprócz naginającej rzeczywistość fabuły, gracze odnajdą w SUPERHOT:
• Tryb Endless, w którym gracz mierzy siły z ciągle napierającymi falami wrogów
• Tryb Challenge, czyli walka gołymi rękami, rundy na czas, brak restartów i więcej przeszkód
• Replay Editor – Nowa platforma Killstagram.com, na której zamiast dzielić się selfie, gracze mogą pokazać swoje najbardziej imponujące zagrania
• Dodatki – Mini-gry SUPERHOT, grafiki ASCII i wypaczające rzeczywistość ocenzurowano

Dostępny już dziś na PC SUPERHOT zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca także na konsoli Xbox One.
SUPERHOT na Steam: store.steampowered.com

Gry

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!