Adam Wasilewski spotkał się we wtorek z rodzicami młodej pary tanecznej z Lublina. Magdalena Baranowska i Oskar Dziedzic mają na koncie trzy tytuły mistrzów Polski oraz 6. miejsce na mistrzostwach świata. Prezydent zadeklarował, że urzędnicy ratusza poszukają sposobu, by pomóc im w rozwijaniu kariery.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
O tańczącej parze pisaliśmy już w Kurierze kilka razy. Magda i Oskar trenują taniec towarzyski, od kilku miesięcy tańczą razem. Świetne występy w tym roku sprawiły, że droga do jeszcze większych sukcesów stanęła przed nimi otworem. Jednak rodzice utalentowanych tancerzy nie są w stanie ponosić wszystkich kosztów związanych z treningami i występami.

- Prezydent pogratulował nam sukcesów - mówi Jerzy Dziedzic, tata Oskara. - Ratusz ma teraz poszukać formuły, w jakiej mógłby udzielać pomocy Magdzie i Oskarowi. Oni reprezentują nie tylko siebie, ale również Lublin.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!