Zbliża się wiosna, więc wypada poruszać się trochę po zimie, żeby zrzucić zbędną masę przed okresem letnim. To jest ten moment w roku, kiedy siłownie zaczynają się zapełniać, a my przy okazji zapraszamy do zabawy, która pokaże Wam miejsce w fitnessowej hierarchii.

Masa? Rzeźba? A może po prostu chodzisz na siłownię, żeby trochę pobiegać i odciąć się od problemów dnia codziennego? Zapraszamy do naszej zabawy związanej z miejscem, w którym pracujemy nad sylwetką.

Lada chwila przyjdzie wiosna i ciepłe dni, więc tego tematu po prostu nie można ominąć. Przejdź do naszego quizu:

QUIZ. Kim jesteś na siłowni?


Quizy

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Remy

Quiz bardzo fajny i z humorem :) Ja raczej uczęszczam dość regularnie na ćwiczenia i nie mam co narzekać. Z pewnością mogę polecić klub Fitness Platinium na Biznesowej http://radom.fitnessplatinium.pl. Żeby ćwiczyć na siłowni, to jednak trzeba mieć trochę samozaparcia, więc trzeba się spiąć i trzymać własnych postanowień. Niestety niewielu się to udaje.

Krakowskiprawnik.org

"To jest ten moment w roku, kiedy siłownie zaczynają się zapełniać" - ten moment już był i trwał od 1 do 3 stycznia tego roku. Teraz to raczej pisze się postanowienia, że to jednak od przyszłego roku się wyrzeźbię :)