QUIZ. Kim jesteś przy wielkanocnym stole? QUIZ. Kim jesteś przy wielkanocnym stole?

QUIZ. Kim jesteś przy wielkanocnym stole? (© Pixabay.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Święta wielkanocne to czas rodzinnych spotkań przy stole. Zwykle bywa miło, ale jest kilka niebezpiecznych tematów, których przy takich okazjach lepiej unikać, żeby nie wywołać awantury. Zapraszamy do naszego quizu, który pokaże wam, kim zwykle jesteście przy wielkanocnym stole!

Dyskutujecie aż do zaorania? Uwielbiacie obiadać się świątecznymi przysmakami? A może podczas tego typu spotkań zawsze czujecie się jak uczestnicy przesłuchania? Każdy ma swoje skojarzenia z Wielkanocą i tym, co dzieje się przy świątecznym stole.

Zapraszamy do naszej zabawy, która powie wam wiele prawdy o tym, jak widzą was przy wielkanocnym śniadaniu pozostali członkowie rodziny oraz przyjaciele.

Przejdź do QUIZU. Kim jesteś przy stole wielkanocnym stole?


Quizy

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

katol (gość)

Jest okres Świąt Wielkiej Nocy- zmartwychwstania Chrystusa, który daje nam nadzieję na miłosierdzie Boże; kimkolwiek jesteśmy- obudźmy się!...

bred (gość)

Pieniacz Sądowy z Pomorskiej 29/65 będzie sie przygotowywał do sprawy na dzień 4.04.2016 r ale prawosławni obchodzą dwa tygodnie póżniej