Oglądając seriale, często przenosimy się myślami do ekranowej rzeczywistości i próbujemy wyobrazić sobie, jak sami zachowywalibyśmy się na miejscu naszych ulubionych, telewizyjnych bohaterów. Zapraszamy do zabawy, która pozwoli wam się przekonać, do której postaci ze znanego amerykańskiego serialu jest wam najbliżej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kojarzycie głównych bohaterów takich hitów jak Breaking Bad, Suits, Fargo czy House of cards? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym quizie, aby przekonać się, którego ze znanych aktorów moglibyście z powodzeniem zastąpić.

PRZEJDŹ DO QUIZU
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plZobaczcie też: Charytatywny Bal Dziennikarzy 2016. Gwiazdy na czerwonym dywanie i zbiórka dla potrzebujących


Quizy

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ed. (gość)

Pozdro 600. Mowa o postaciach z amerykańskich seriali, a jak na moje oko jest to screen z produkcji brytyjskiej - Sherlock.

STAUBEN (gość)

Ktoś to w ogóle ogląda? Zawsze włączałem ten chłam jako tło do popijawy czy malowania sufitu.