W najbliższą niedzielę, rusza trzeci sezon programu telewizyjnego pt: „Efekt Domina”, realizowanego przez Ambasadorkę SOS Wioski Dziecięce Dominikę Kulczyk. To seria reportaży o pomaganiu, zarówno w odległych zakątkach świata, a także tuż za rogiem, w naszym najbliższym otoczeniu.

Jeden z odcinków cyklu został poświęcony organizacji SOS Wioski Dziecięce, a jego premiera na antenie TVN zaplanowana jest na 28.02.16 czyli dokładnie w dniu kolacji charytatywnej na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych w Hotelu Marriott. By uświetnić ten niezwykły wieczór podczas kolacji odbędzie się specjalny pokaz odcinka. Swoją obecność zapowiedziała także Dominika Kulczyk.

- Z organizacją SOS Wioski Dziecięce jestem związana, jako ambasadorka od kilku lat. Podczas pracy nad odcinkiem spędziłam w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach kilka dni, wcześniej odwiedzałam też Wioskę Dziecięcą w Biłgoraju. Poznałam Rodziców SOS, poznałam dzieci i młodych ludzi, na których wyrastają podopieczni wiosek. Jestem pod wielkim wrażeniem tej działalności zarówno ludzi, a także organizacji. pomóc całym rodzinom w kryzysie, by dzieci nie trafiały do opieki zastępczej, to jest naprawdę trudne zadanie - powiedziała Dominika Kulczyk przed premierą odcinka.

Pomóc organizacji można uczestnicząc w Kolacji Charytatywnej 28 lutego o godzinie 18. Specjalnie dla gości, którzy zdecydują się kupić bilet i wesprzeć dzieci ugotują znani kucharze z całej Polski, m.in. Grzegorz Łapanowski, Anna Starmach, Tomasz Purol, Michał Kuter, Paweł Oszczyk, Paweł Mieszała, Tomasz Deker oraz pomysłodawca i ambasador akcji Tomasz Jakubiak, a wszystko z myślą o porzuconych i osieroconych dzieciach. To będzie prawdziwy festiwal nie tylko kulinarnych gwiazd.

- To będzie prawdziwe Kulinarne Opole! Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było, a najważniejsze,
że to wszystko specjalnie dla dzieci - mówi Anna Starmach, Krytyk Kulinarny i Ambasadorka SOS.
Podczas tego wyjątkowego wieczoru zapewnimy Państwu w ramach biletu 5 dań degustacyjnych, będziecie Państwo mogli bliżej poznać gotujących dla Was szefów kuchni, do stołu zaprowadzi Was Paweł Gruba, manager sali z „Hell’s Kitchen”. Specjalnie dla Was zaśpiewa Ambasadorka SOS Natalia Kukulska, przy akompaniamencie innej wielkiej gwiazdy Adama Sztaby.

Zobacz także: Jeden procent. Nie zapomnij podzielić się swoim podatkiem. Wesprzyj szczytny cel!

Podopieczni SOS wystawią przedstawienie pt: "Czerwony kapturek". Wydarzenie poprowadzi Paweł Loroch, założyciel jedynego radia kulinarnego w Polsce. Zwieńczeniem kolacji będzie aukcja, podczas której do zdobycia będą cenne przedmioty.

Celem Kolacji Charytatywnej jest zebranie funduszy na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych oraz promocja akcji: Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz. Dodatkowo, Tomasz Jakubiak poprzez cykliczną organizację tego wydarzenia będzie zachęcał branżę gastronomiczną do udziału w tego typu przedsięwzięciach i niesienia pomocy potrzebującym dzieciom.

To będzie wieczór pełen kulinarnych przebojów oraz innych niezapomnianych atrakcji. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany podopiecznym SOS Wiosek Dziecięcych.

Wszystkie zaangażowane w organizację firmy i osoby działają pro bono na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych. Bilety dostępne są na stronie ebilet.pl w cenie 200 zł. Jeden bilet upoważnia do udziału w Kolacji Charytatywnej jedną osobę.


Zobaczcie też: Charytatywny Bal Dziennikarzy 2016. Gwiazdy na czerwonym dywanie i zbiórka dla potrzebującychCharytatywnie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!