Suchy lód w połączeniu z wodą może sprawić nam wybuchową niespodziankę. Dlatego eksperymenty z nim lepiej doświadczyć przed ekranem komputera niż samemu. Tym bardziej jeśli mamy okazję przyjrzeć się efektownym wybuchom w zwolnionym tempie!

Suchy lód może być wybuchowy. Zobaczcie, czego nie robić w domu!Wideo Slo Mo Guys przekona Was, że zabawy z suchym lodem mogą się skończyć bardzo źle. Zdecydowanie bezpieczniej jest obejrzeć popisy dwójki filmowców, którzy dzięki technologii slo motion prezentują efektywne wybuchy butelek z wodą połączonej z suchym lodem. Nie będziecie mogli oderwać oczu!Źródło: The Slow Mo Guys / YouTube


Zobaczcie też: Alan z Warsaw Shore o kulisach programu i możliwym powrocie do Ekipy z Warszawy


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

janek (gość)

Suchy lód jest przyjaznym dla środowiska, wygodnym środkiem, zapewniającym ciągłośc łańcucha chłodniczego. Dzięki doskonałym właściowościom chłodzącym oraz stosunkowo wysokiej trwałości, możliwe jest przewożenie produktów w niskich temperaturach na duże odległości bez konieczności stosowania agregatów chłodzących. Suchy lód wykazuje ponadto właściowości baketrio i grzybobójcze. Suchy lód można stosować również łącząc go z lodem łuskowym (lodem wodnym), który dzięki temu dłużej zachowuje swoją trwałość (np. transport ryb w lodzie).
z www.cryopoland.pl