621 głosów zdobyła Śnieżka, prowadząca w naszym plebiscycie na Super Kota Lubelszczyzny. Na głosowanie macie już tylko dwa dni.

Tuż za Śnieżką, na drugim miejscu w naszej zabawie, jest Bogner, który dostał 606 Waszych głosów. Na najniższym stopniu podium z 553 głosami znajduje się Tofik.

SUPER KOT LUBELSZCZYZNY - ZAGŁOSUJNa głosowanie na Super Kota Lubelszczyzny macie jeszcze czas do czwartku, 16 lutego do północy. Kot, który wygra naszą zabawę trafi na okładkę papierowego wydania tygodnika Nasze Miasto wydawanego w Lublinie, a także otrzyma pamiątkowy dyplom. Za trzy pierwsze miejsca przyznawane są także nagrody od partnera akcji, sklepu zoologicznego zoocentrum24.pl.

Wyniki plebiscytu ogłosimy na naszej stronie internetowej w Międzynarodowy Dzień Kota, 17 lutego, a na łamach gazety Nasze Miasto 23 lutego.

Czytaj także

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Chełmianin N (gość)

  MĄDRY MYŚLI!!!
  Pismak! AG dalej o Lubelszczyźnie ględzi,
  której wskazać nie potrafi i uparcie bredzi
  i że jest puknięty, to wiedzą bliżsi sąsiedzi.
  Od lat maniakom, setki razy się tłumaczy,
  a pyszałkowaty uznać nie raczy i mataczy,
  czyli mózg otępiały, do myślenia nie zdały!
  Nie "Lubelszczyzny," lecz woj. lubelskiego
  świadczy, iż to pomysł człeczka chorego!
  Morał! Mądrale niech mądrych poczytają,
  to się dowiedzą, co mądrzejsi powiadają!
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  RADA JĘZYKA POLSKIEGO
  PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII
  Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011
  Szanowny Panie,
  Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar.
  Łączę wyrazy szacunku
  /-/ dr Katarzyna Kłosińska
  Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
  WIKIPEDYŚCI.
  My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)