Gimnazjum nr 2 przy ul. Lwowskiej w Lublinie zaprasza wszystkich chętnych na dzień otwartych drzwi. Start 22 kwietnia (czwartek) od godz. 10. Swoje podwoje otwiera także Szkoła Muzyczna oraz Zespół Szkół w Ludwinie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W programie m.in. pokaz taekwondo (szkoła ma klasę, której uczniowie trenują tę sztukę walki) oraz armwrestlingu, czyli siłowania na rękę. Gimnazjum przedstawi również nowości w swojej ofercie. Wśród nich - plan utworzenia klasy dziennikarskiej i tanecznej.

W tym tygodniu swój dzień otwartych drzwi będzie miała również Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia (sobota) w godz. 10-13. W programie: koncert uczniów i nauczycieli połączony z prezentacją instrumentów. Chętni będą mogli również uzyskać informacje dotyczące egzaminów wstępnych, przebiegu nauki w szkole oraz zbadać predyspozycje muzyczne kandydatów. Będzie też możliwość spotkania i rozmowy z nauczycielami, którzy doradzą kandydatom wybór instrumentu.

Już dziś na swój dzień otwartych drzwi zaprasza Zespół Szkół w Ludwinie. Początek - godz. 10.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!