Targi motoryzacyjne Genewa 2016 - to największe motoryzacyjne święto w Europie. Impreza odbywa się już po raz 86. Zobacz zdjęcia szybkich aut oraz uroczych hostess.

Targi motoryzacyjne Genewa 2016 - piękne hostessy i szybkie auta [GALERIA]Podczas targów w Genewie przewidziano jest blisko 1000 wystawionych samochodów. Większość wystawców chwali się premierowo swoimi pojazdami przeznaczonymi do produkcji seryjnej. Nie brakuje tu również designerskich prototypów wybiegających w przyszłość, czy ekologicznych myśli technicznych.

Swoje stoiska w Genewie prezentują nie tylko producenci samochodów osobowych, ale również akcesoriów do tuningu, części zamiennych, a także pojazdów ekologicznych, napędzanych energią elektryczną i paliwami alternatywnymi. W tym roku organizatorzy zapowiadają co najmniej 50 premier światowych i europejskich, a na stoiskach będzie można podziwiać m.in. samochody koncepcyjne, które w niedalekiej przyszłości mają szanse wejść do produkcji seryjnej.

Organizatorzy tegorocznej edycji Geneva Motor Show spodziewają się ponad 700 tys. zwiedzających oraz 12 tys. przedstawicieli mediów z całego świata. Pierwsze dwa dni imprezy to tzw. dni prasowe, tradycyjnie przeznaczone są dla dziennikarzy. Dla zwiedzających drzwi genewskiej wystawy będą otwarte od 3 do 13 marca. Jednorazowa wejściówka dla dorosłej osoby kosztuje 16 franków szwajcarskich, dla dziecka w wieku 6-16 lat - 9 franków, natomiast w przypadku biletów grupowych (od 21 osób) cena wynosi 11 CHF za osobę. Każdego dnia od godziny 16.00 w ofercie dla osób dorosłych znajdą się bilety z 50-procentową zniżką, czyli za 8 CHF.

Ale Geneva Motor Show - to nie tylko samochody! W galerii powyżej prezentujemy piękne hostessy!

Czytaj również:
Produkowany w Gliwicach Opel Astra V zdobył tytuł Car of The Year

Targi motoryzacyjne Genewa 2016 - premiery samochodowe [ZDJĘCIA]

Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!