W najbliższy weekend w Poznaniu odbędzie się Tattoo Konwent, podczas którego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoje usługi i prace zaprezentuje aż 120 wystawców. Nosicie się z zamiarem zrobienia sobie tatuażu? Szukacie inspiracji? Zobaczcie prace najlepszych polskich tatuatorów!

W weekend 19 i 20 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Tattoo Konwent Poznań 2016. To impreza kierowana zarówno do tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez "dziary", jak i do tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad ozdobieniem swojego ciała.


Zobaczcie też: Zobaczcie, jak powstawał nowy tatuaż Artura Szpilki 
Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

markus (gość)

Tatuaż to decyzja na całe życie, niestety nie wszyscy o tym pamiętają. Tatuaż wywodzi się od tego, że tak oznaczano niewolników, później "uznano" to za ozdobę( np. Egipt). Jednym to się podoba, a drugim nie. Mi samo dzieło się podoba, ale, że jest to na czyimś ciele już nie. Na starość wygląda okropnie. To, że robimy tatuaż, żeby się dowartościować to prawda. Gdy sam miałem problemy z samooceną chciałem to zrobić, na szczęście się nie udało. Gdy sprawy się uregulowały takie pragnienie minęło.
Czy to co teraz napiszę przyjmiecie to wasza sprawa, ja tylko ostrzegam.
Pewien gość chciał sobie zrobić tatuaż, nawet z tego co pamiętam, to jakiś nabożny. Więc poszedł i zrobił sobie napis ( z tego co pamiętam, ale nie daję sobie nic uciąć) św. Michał Archanioł. Miał ten gość niestety pecha. Wydziargano mu napisz w rycie, który używają sataniści. Po jakimś czasie trafił do egzorcysty. Mówił to ks. Michał Olszewski, możecie poszukać na you-tube.
Mam nadzieję, że panie, które myślą o tatuażu uświadomią sobie, że po nim piękniejsze nie będę. Są doskonałe już teraz, takie jakie są.

Jan (gość) (Manfred)

Chwilowa moda jest dla nastolatków,dla reszty oznacza styl zycia. Daj zyc innym. Tatuaż jest ozdobą ciała i jak robi go osoba dojrzała to na pewno nie jest na pokaz,a dla własnej satysfakcji.Widzisz ta delikatną róznice?I teraz wyobraz sobie,ze idziesz do prawnika,ten stateczny pan jest ubrany w garnitur ,a ty wychodzisz od niego zadowolony,bo dostales to,po co przyszedłes.Ale przychodzi sobota i niedziela i facet zrzuca z siebie mundurek,a pod mundurkiem ma cale wydziarane ciała.Dalej twierdzisz,ze ma zryta psyche i brak mu poczucia wlasnej wartosci??A moze to ty jestes niedowartosciowany w tym wypadku?

Manfred (gość)

Jak trzeba być zakompleksionym, mieć niskie poczucie własnej wartości i samoakceptacji żeby w ramach autoagresji tak się szpecić na całe życie. Skoda mi ich bo zdrowi to raczej na psychice ci ludzie co takie dziary sobie robią nie są. W imię chwilowej mody i zabłyśnięcia przez chwilę przed znajomymi(nie wiem czym?)