Trey Hardee to wieloboista, startuje zarówno w siedmio-, jak i w dziesięciobojach. Fotograf Dustin Snipes zrobił lekkoatlecie niesamowitą sesję zdjęciową, która doskonale pokazuje piękno i możliwości ludzkiego ciała. Sami się przekonajcie!

Te zdjęcia doskonale pokazują piękno ludzkiego ciała. My jesteśmy zachwyceni!Trey Hardee to amerykański lekkoatleta startujący w wielobojach - siedmioboju i dziesięcioboju. Obie odmiany wielobojów rozgrywane są w ciągu dwóch dni. Podczas pierwszego dnia siedmioboju zawodnicy rywalizują w biegu na 60 metrów, skoku w dal, pchnięciu kulą i skoku wzwyż, a drugiego w biegu na 60 metrów przez płotki, skoku o tyczce i biegu na 1000 metrów.

Z kolei w dziesięcioboju sportowcy najpierw mierzą się w biegu na 100 m, skoku w dal, pchnięciu kulą, skoku wzwyż, biegu na 400 m, a później w biegu na 110 m przez płotki, rzucie dyskiem, skoku o tyczce, rzucie oszczepem i biegu na 1500 m.

Amerykański lekkoatleta w 2009 roku w Berlinie został mistrzem świata w dziesięcioboju. Sukces powtórzył dwa lata później w Londynie. Na swoim koncie ma także srebrny medal halowych mistrzostw świata w Doha z 2010 roku (w siedmioboju) oraz krążek w takim samym kolorze z Igrzysk Olimpijskich w Londynie z 2012 roku (w dziesięcioboju).

Zobacz też:

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!