Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jeśli denerwują Was uciążliwe, plączące się kable w słuchawkach, na pewno zastanawialiście się już niejednokrotnie jakie słuchawki bezprzewodowe kupić. Przetestowaliśmy pięć urządzeń sprzedawanych w cenach od 79 do 599 złotych. Każde z nich jest godne uwagi!

Słuchawki bezprzewodowe, łączące się z urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem technologii bluetooth, to zbawienie dla osób, które mają dość wiecznie plączących się, często krępujących ruchy kabli. Postanowiliśmy zwrócić się z zapytaniem do producentów słuchawek bezprzewodowych o użyczenie nam na potrzeby testu polecanych przez nich zestawów. Dzięki temu skompletowaliśmy 5 urządzeń, sprzedawanych w cenach od 79 do 599 złotych:
- ART AP-B04 (79 złotych)
- Modecom MC-350B (109 złotych)
- JBL Synchros E50BT (444 złote)
- AKG Y45 (447 złotych)
- Samsung Level On Wireless (599 złotych)

Szczęśliwie złożyło się, że wszystkie z testowanych zestawów słuchawkowych są z różnych powodów godne polecenia. Jedne oferują świetny stosunek jakości brzmienia do ceny, inne cechują się ultralekką konstrukcją i świetnym basem, jeszcze inne nadają się nie tylko do słuchania muzyki, ale także oglądania filmów dzięki doskonałemu odwzorowaniu przestrzeni.

Bez względu na to czy szukacie słuchawek tanich, czy możecie pozwolić sobie na urządzenie nieco droższe, znajdziecie wśród testowanych przez nas urządzeń coś dla siebie.
Testy urządzeń audio podzielić można na dwa rodzaje. Pierwsze z nich cechują się podejściem typowo audiofilskim - za pomocą skomplikowanej aparatury dokonuje się pomiarów i zestawia dane podane przez producenta z faktycznymi. Drugim rodzajem metodologii jest podejście czysto praktyczne, opisowe, stawiające na faktyczne wrażenia z użytkowania. My postawiliśmy na drugie z nich, choć mamy świadomość, że cechuje się ono większą dozą subiektywizmu.

Pamiętajcie: każdy odbiera dźwięki zupełnie inaczej - zależnie od wieku oraz ewentualnego stopnia upośledzenia słuchu. Przed zakupem sprzętu audio takiego jak słuchawki czy głośniki najlepiej przekonać się na własnej skórze jak brzmi dane urządzenie. Nasz tekst potraktujcie jako wskazówkę, która skieruje Was wprost do danego produktu. Czy jego brzmienie się Wam spodoba? Mamy taką nadzieję, ale oczywiście nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować. Dlatego też w sekcji "jakość dźwięku" staramy się jak najdokładniej opisać nasze wrażenia odsłuchowe.

Spis treści:
1. Wstęp
2. ART AP-B04
3. Modecom MC-350B
4. Samsung Level On Wireless
5. JBL Synchros E50BT
6. AKG Y45

Źródło: www.conowego.pl

Promocje

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rurek (gość)

Do tego przedziału cenowego fajnie by pasowały słuchawki z Lamaxa, konkretnie Elite. Chętniej to i tak bym zobaczył je w solowym teście bo mega ciekawe słuchawki. Praca na baterii imponuje, a ludzie też napomykają o ładnym czystym przestrzennym dźwięku.

Milky (gość)

a czy ktoś może miał okazję testować bezprzewodowe panasonici btd5? Są właściwie nie drogie, a słyszałam, że całkiem niezłe