Wystarczy odkręcić kurek i można lać do kufla pyszny, złocisty trunek. W Warszawie powstał The Alchemist Gastropub, który oferuje swoim klientom piwo nalewane wprost… ze ściany.

8 kranów, jedna karta, trzy różne trunki...
Zasada działania piwnej ściany jest dość prosta. Sam decydujesz ile i jakiego piwa nalać do kufla, a nalewanie możesz zatrzymać w dowolnym momencie. Za trunek płacisz wkładając do czytnika specjalną kartę. Ta zaś doładowywana jest każdorazowo w barze, a środki na niej zgromadzone możesz wykorzystać przez 6 miesięcy od pierwszego użycia. W Alchemist Gastropub mamy do wyboru 8 kranów: z piwem, cydrem i prosecco.

...i mnóstwo jedzenia
The Alchemist to nie tylko piwo, ale także kuchnia, która dobrze do chmielowanego trunku pasuje. W menu znajdziemy pizzę (od 19 do 32 złotych), burgery (od 22 do 32zł), żeberka w dwóch rodzajach (32 i 36zł). Jeśli z jakiś niezrozumiałych przyczyn piwna ściana nie wzbudzi naszego entuzjazmu, zawsze zamówić możemy drinka, wino z prywatnej kolekcji pubu, albo po prostu lemoniadę.


Zobaczcie też: Na jego punkcie oszalała cała Polska! Izu Ugonoh podbija Taniec z Gwiazdami


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mantana (gość)

Nieźle, nikt nie zawraca głowy, można sobie stać i spokojnie nalewać perełkę