Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego, wystosowała specjalny apel do władz wszystkich polskich uczelni. Ma on związek z uroczystościami pogrzebowymi pary prezydenckiej oraz wszystkich osób, które zginęły w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czytamy w nim "Zwracam się z apelem o umożliwienie studentom, pracownikom naukowym, wszystkim członkom społeczności akademickiej udziału w tych Uroczystościach poprzez odwołanie zajęć i aktywności akademickich zgodnie z pojawiającymi się potrzebami".

W odpowiedzi, lubelskie uczelnie planują na weekendzie ogłosić godziny rektorskie. - Dni 17-18 kwietnia będą w całości objęte godzinami rektorskimi. Oznacza to, że zajęcia zostaną odwołane - poinformowała nas Beata Górka, rzeczniczka prasowa KUL. W czasie weekendu nie będzie zajęć również na Uniwersytecie Przyrodniczym oraz na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. A od piątku do niedzieli (z piątkiem włącznie) wolne mają żacy z Politechniki Lubelskiej.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!